Projektujemy dla Ciebie!

Logo - Projektwnet
Oferta Maxi Oferta Maxi Oferta Maxi Oferta Maxi

Dzień dobry Drogi Kliencie!

Czy trudno Ci zdecydować się na jedną z ogromnej ilość propozycji urządzenia wnętrz?

Czy  przytłacza Cię ilość produktów dekoracyjnych - czujesz się zagubiony musząc dokonać wyboru mebli, dywanów, zasłon,tapet; wahasz się jak połączyć kolory farb?

Czy potrzebujesz przewodnika i doradcy, który rozwieje wątpliwości, da poczucie bezpieczeństwa i urzeczywistni Twoje marzenia?

My znamy Państwa problemy, jesteśmy zainteresowani ich rozwiązaniem i potrafimy to zrobić!

 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w zarówno w projektowaniu wnętrz jak i małej architektury. Działamy od dziesięciu lat w okolicach Warszawy. Naszą nową ofertę online kierujemy do nieograniczonej lokalizacyjnie grupy odbiorców. Z nami możesz zbudować dom, nadać mieszkaniu niepowtarzalny styl i charakter, jak również znaleźć nowe zastosowanie i wygląd poszczególnych pomieszczeń! Chętnie doradzimy przy wyborze mebli, kolorów oraz tkanin! Zawsze jesteśmy gotowi, żeby stanąć na wysokości zadania! Współpracujemy z branżystami, mamy swoje sprawdzone ekipy!

Nasz klient, to zadowolony klient!

 

Główni projektanci to:

Wanda Mazurek- projektant wnętrz i ogrodów

wanda@projektwnet.pl

Od lat działająca w zawodzie. Doskonale zaprojektuje wnętrze ascetyczne, nowoczesne i takie, w którym w oknach wiszą okazałe zasłony i draperie, a na kanapach piętrzą się poduszki! Zawsze dąży do doskonałości, nie boi się śmiałych rozwiązań! Jej konikiem są stare meble i ich renowacja. Jej wyobraźnia sprawia, że nawet najbardziej niepozorne wnętrze czy mebel, dostaje nowy fantastyczny wymiar. Inną jej pasją są ogrody. Potrafi doskonale rozplanować ich przestrzeń, doradzić przy doborze roślin, zaprojektować urokliwą małą architekturę!


Weronika Mazurek- architekt i projektant wnętrz

weronika@projektwnet.pl

Skończyła wydział architektury, ale od zawsze tematy związane z wykańczaniem wnętrz były jej bliskie. Przez pewien czas zajmowała się scenografią telewizyjną oraz reklamową. Techniczne wykształcenie w połączeniu  z ogromną kreatywnością pozwalają jej z łatwością mierzyć się z najbardziej nawet skomplikowanymi zagadnieniami. Dociekliwość i doskonała organizacja powodują, że nawet trudne zadania projektowe są wykonane na czas i zawsze trzymają wysoki poziom!

Michael Knutti- architekt i fotograf

Z pochodzenia Szwajcar, od kilku lat mieszka w Polsce. Jego pasją jest dobra architektura. W naszym kraju widzi potencjał. Chce uczestniczyć w jego transformacji. Z nim zbudujesz funcjonalny, ładny i przede wszystkim oryginalny dom! Potrzebujesz porady?  Masz techniczny problem natury architektonicznej? Jego analityczne i kreatywne podejście do każdego zagadnienia gwarantuje znalezienie satysfakcjonującego rozwiązania!